fbpx

Poradna

Jak to chodí, když si ve vašem ateliéru nechám něco ušít?

Nejdříve si u nás domluvíte termín schůzky. Je to první setkání, které není zavazující, je zdarma a jeho hlavní úlohou je, abychom se seznámili a řekla jste nám, co potřebujete ušít. My si Vás během této schůzky tzv. „okoukneme“. Účelem je si hodně popovídat, zjistit jaký typ ženy jste, co se Vám líbí a co absolutně nesnesete. Jde o to, co nejvíce „nasát“ vaši osobnost, abychom jsme se trefili do Vašeho vkusu a zvolili nejvhodnější model.  Změříme si vaši postavu. Pokud se již domluvíme na zakázce, začneme s vámi vybírat materiál ke konkrétnímu modelu. Zde máme k dispozici katalogy kvalitních materiálů od dodavatelů z Čech, Německa, Francie, Itálie a Anglie. V této fázi Vám zašleme na e-mail rozpočet, ten pokud odsouhlasíte, následně složíte zálohu ve výši 100% na materiál a 50% na krejčovské práce. Zakázka se připraví na 1. zkoušku. Zkoušek bývá dle potřeby. Na jednoduchou halenu 2-3. Na složitý model více. Vždy je cílem model dotáhnout do špičkové kvality. Pokud je vše hotové, doplatíte zakázku a odnášíte si svůj model domů.

Práce na zakázku je tvůrčí proces, během kterého hledáme to nejhezčí na Vás. V některých případech, kdy jsou klientky bezradné, umíme doporučit výběr spodního prádla pro daný model a doporučit vhodné doplňky. V podstatě Vám poradíme s finálním stylingem.

Co když během zkoušek zjistím, že to není podle mé představy?

To se může stát. A důležité je nám to sdělit. Ve většině případů je možné během zkoušení model částečně změnit. Nelze měnit materiál nebo barvu. Tomu se snažíme předejít už na začátku celého tvůrčího procesu. Snažíme se už při výběru materiálu volit vhodnou barvu pro váš typ. Dáváme si opravdu záležet na tom, aby návrh, střih, materiál a barva byly vhodně zvoleny a předešli tak zbytečným omylům.  Zde nám velmi pomáhá 25 let zkušeností.

Jak dlouho trvá, než mi zakázku vyhotovíte?

To záleží na mnoha aspektech. Jinak dlouho trvá realizace halenky a jinak velká večerní róba. Pokud se objednává materiál ze zahraničí, čeká se 1-2 týdny.  Některé zákaznice mohou chodit na zkoušky každý den, jiné jednou za týden. Vždy se snažíme vyjít vstříc klientkám, aby svou zakázku měli, co nejdříve hotovou.

Co když mi nebude slušet to, co jsem si vybrala?

Troufám si říct: Ano, stát se to může, ale snažíme se všemi zkušenostmi a znalostmi, aby k těmto případům nedocházelo. V našem ateliéru se setkáte s profesionálním přístupem. Již 25 let se zabýváme tím, co kterému typu ženy/postavy sluší a co naopak vůbec nemůže mít. Respektujeme Vaší osobnost a vše s Vámi konzultujeme. Svým zákaznicím nediktujeme. Vyzdvihujeme jejich osobnost.

Práce na zakázku je tvůrčí proces, během kterého hledáme to nejhezčí na Vás. V některých případech, kdy jsou klientky bezradné, umíme doporučit výběr spodního prádla pro daný model a doporučit vhodné doplňky. V podstatě Vám poradíme s finálním stylingem.

Co když nemohu přijít ve vaší otevírací době?

To není problém. V ateliéru jsme podle potřeb klientek. Pracovní doba je od 8:30 do 17:30 hod., ale jestli potřebujete přijít na zkoušky v jinou dobu, je to možné. Vše záleží na osobní domluvě.

Ukázky posledních realizací pro naše klientky

Poradna